Fri frakt vid köp över 3000kr

Snabb leverans

Köp Online - Hämta i butik alltid fraktfritt

Hagsätra Sport har ägts av samma familj sedan 1971.
Vi brinner för sport och då speciellt ishockey & bandy.

Hos oss finner ni vårt stora hockeyutbud året runt.

Vi som jobbar här:

Dick
Ägare av butiken.
Jobbat sedan 1971
Mail: dick@hagsatrasport.se

Benny
Ägare av butiken.
Jobbat sedan 1975
Mail: benny@hagsatrasport.se


Frida
Jobbat sedan 2003
Mail: frida@hagsatrasport.se


Madeleine
Jobbat sedan 2002
Mail: madeleine@hagsatrasport.se

Mikael
Jobbat sedan 2015
Mail: mikael@hagsatrasport.se

Lucas 
Jobbat sedan 2018
Mail: lucas@hagsatrasport.se